Kino Dzielnicowe #wGdyni - zapraszamy na wyjątkowy wieczór pod chmurką - pokaz filmu „Był sobie kot” na Pustkach Cisowskich-Demptowie.
Seans odbędzie się 30 sierpnia 2026 r. o godz. 19:30 na boisku Szkoły Podstawowej nr 16 przy ul. Chabrowej 43.
„Był sobie kot”, Wielka Brytania 2024, 1 godz. 28 min, animacja, reżyseria: Christopher Jenkins
Beckett to rozpieszczony kot, który ma wszystko, ale nie potrafi docenić ani domu, ani miłości swojej opiekunki. Gdy przez własną lekkomyślność traci dziewiąte życie, dostaje niezwykłą szansę powrotu na ziemię i naprawienia błędów. Każda kolejna przygoda uczy go empatii, wdzięczności i tego, że prawdziwe szczęście nie polega na wygodzie, lecz na więzi z innymi.
Wydarzenie sfinansowane z Budżetu Miasta Gdyni w ramach Budżetu Obywatelskiego.