Kino Dzielnicowe #wGdyni - zapraszamy na wyjątkowy wieczór pod chmurką - pokaz filmu „Moon: Panda i Ja” na Chwarznie-Wiczlinie.
Seans odbędzie się 28 sierpnia 2026 r. o godz. 20:00 na polanie obok Komisariatu Policji (ul. Staniszewskiego 1A).
„Moon: Panda i ja”, Belgia, Francja 2025, 1 godz. 39 min, familijny, reżyseria: Gilles de Maistre
Dwunastoletni Tian trafia do babci w chińskie góry, daleko od szkoły, miasta i oczekiwań rodziny. Tam, w tajemnicy przed dorosłymi, zaprzyjaźnia się z młodą pandą, której nadaje imię Moon. Ta niezwykła więź pomaga mu odnaleźć odwagę, zrozumieć siebie i na nowo zbliżyć się do bliskich.
Wydarzenie sfinansowane z Budżetu Miasta Gdyni w ramach Budżetu Obywatelskiego.