Piątek | 12 czerwca 2026 | Imieniny: Janiny, Onufrego
☁️ 14.7°C | Dobra | USD 3,67 EUR 4,25 CHF 4,61 GBP 4,92
zGdyni Portal lokalny — wiadomości, biznes, kultura

WyjdźMY na dwór! Spotkanie sąsiedzkie w Bankowcu

· 1 min czytania
WyjdźMY na dwór! Spotkanie sąsiedzkie w Bankowcu
Źródło: Urząd Miasta Gdyni

W imieniu Rady Dzielnicy Gdynia Śródmieście zapraszamy na podwórko Bankowca - WyjdźMY na dwór!


Spotkanie odbędzie się 13.06.2026 (sobota) w godz. 13:00-18:00 na Podwórku Bankowca , ul. 3 Maja 27/31 (wejście od ulic 3 Maja lub ul. Batorego).

W programie:
- spotkanie sąsiedzkie
- zabawy dla najmłodszych
- konkurs z nagrodami
- wspólne grillowanie
- koncert zespołu Leśne Zwierzęta (godz. 16:30)

Spędźmy razem sąsiedzką sobotę i WyjdźMY na dwór!

R

Redakcja zGdyni

Redakcja portalu zGdyni — zespół zajmujący się tematyką lokalną. Śledzimy życie miasta, przygotowujemy zestawienia i poradniki. Źródłem treści są oficjalne komunikaty instytucji miejskich oraz publicznie dostępne informacje.